INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Sonda

Czy rozbudowa lotniska w Radomiu jest właściwym rozwiązaniem problemów infrastrukturalnych w aglomeracji warszawskiej?

Tak, jestem przekonany, że to dobry pomysł

Trudno powiedzieć, czas pokaże

Mam poważne wątpliwości, zabrakło głębszych analiz i konsultacji z przewoźnikami

Nie, to fatalny pomysł z punktu widzenia przewoźników i pasażerów

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wiadomości


Wizz Air rozpoczyna największy wzrost operacyjny – w 17 tygodni 21 samolotów

2018-03-14
     

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczyna dzisiaj największy w historii linii wzrost operacyjny swojej siatki połączeń. W ciągu kolejnych 17 tygodni, w sumie 21 samolotów zostanie umieszczonych w europejskich bazach obsługując 700 dodatkowych wylotów tygdniowo i 70 nowych tras. Cztery nowe destynacje - Ateny, Talin, Charków, Wiedeń – zostaną uruchomione do połowy lipca wraz z otwarciem nowej bazy w zachodniej części Europy, w stolicy Austrii. Rozwój WIZZ w 2018 roku stanowi inwestycję wartą ponad 2 mln$ w 11 bazach w Wiekiej Brytanii, Austrii, Polsce, Rumunii, Gruzji, na Ukrainie i na Węgrzech.

 

WIZZ zachęca swoich pasażerów do świętowania razem z fantastyczną załogą na pokładach samolotów Wizz Air, a także używając oznaczenia #WIZZaroundEurope na profilach w mediach społecznościowych. Pasażerowie pierwszych lotów 21 nowych samolotów dodanych do floty będą mieć szansę wygrania voucherów o wartości 1000 euro. Więcej ciekawych informacji na temat podróży z WIZZ, ważnych kamieni milowych w działalności linii oraz zabawnych niespodzianek znajduje się na profilu WIZZ na portalu Facebook.

 

Umieszczeniem nowego, jedenastego samolotu typu Airbus A320 w bazie w stolicy Węgier oraz uruchamiając ekscytujące połączenie ze Stavanger w Norwegii, Wizz Air rozpoczyna w tym tygodniu ekspansję 2018 w Budapeszcie.

 

WIZZ nadal rozwija się w całej Europie, stymulując rynek podróży lotniczych za pomocą najniższych cen. Linia pozostaje zaangażowana w działania mające na celu zwiększanie zadowolenia klientów WIZZ, a tym samym zdobywając zaufanie i lojalność pasażerów dzięki korzystnej cenowo ofercie oraz fantastycznej obsłudze na pokładzie samolotów jednej z najmłodszych flot w Europie. Wizz Air w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu lokalnej gospodarki w regionach, w których działa – ma wpływ na rynek zatrudnienia nie tylko tworząc miejsca pracy w swoich bazach, ale także stymulując rozwój lokalnej branży turystycznej i hotelarskiej. Od marca do lipca 2018 roku do zespołu WIZZ dołączy 700 specjalistów ponad 15 narodowości.WIZZ nadal rozwija się w całej Europie, stymulując rynek podróży lotniczych za pomocą najniższych cen. Linia pozostaje zaangażowana w działania mające na celu zwiększanie zadowolenia klientów WIZZ, a tym samym zdobywając zaufanie i lojalność pasażerów dzięki korzystnej cenowo ofercie oraz fantastycznej obsłudze na pokładzie samolotów jednej z najmłodszych flot w Europie. Wizz Air w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu lokalnej gospodarki w regionach, w których działa – ma wpływ na rynek zatrudnienia nie tylko tworząc miejsca pracy w swoich bazach, ale także stymulując rozwój lokalnej branży turystycznej i hotelarskiej. Od marca do lipca 2018 roku do zespołu WIZZ dołączy 700 specjalistów ponad 15 narodowości.

 

Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny w Wizz Air powiedział: ”Dziś rozpoczynamy największą fazę ekspansji w historii WIZZ. Linia Wizz Air pozostaje wierna swojej misji polegającej na tym, aby podróże lotnicze miały możliwie najniższe ceny dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia model biznesowy ULCC. Każdego roku coraz więcej klientów wybiera loty z Wizz Air korzystając z rozbudowanej siatki połączeń liczącej obecnie ponad 600 tras do 145 miejsc w 44 krajach. 70 nowych tras, które zostaną uruchomione w ciągu najbliższych 17 tygodni rozszerzy wybór możliwości podróży, co z kolei korzystnie wpłynie na rozwój relacji biznesowych i gospodarczych pomiędzy miastami, do których latamy. Nasza fantastyczna załoga serdecznie zaprasza na pokład samolotów WIZZ, należących do jednej z najmłodszych flot w Europie."

 

 

Źródło: Wizz Air

 

 

 

 

Tagi:

Samolot | Wizz Air


powrót


Aby otrzymać dostęp do komentowania artykułów musisz się zalogować.

LOGIN

HASŁO
Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz

Rejestracja


Komentarze do tego artykułu:

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony