Krakowski oddział LS Airport Services uhonorowany nagrodą Aegean w Atenach

2018-02-13
 Drukuj

W ubiegłym tygodniu podczas ceremonii wręczenia nagród Aegean Airlines w Atenach, LS Airport Services S.A. Oddział Kraków uhonorowany został nagrodą w kategorii najlepsza stacja sezonowa 2017 roku.

 

 

 

 

LS Airport Services S.A. w Krakowie obsługuje greckiego przewoźnika od 21 czerwca 2016 roku. Aegean Airlines operuje na trasie ATH – KRK – ATH samolotami typu Airbus A320. Rejsy do i z Krakowa odbywają się w sezonie letnim dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz niedziele.

 

 

Przewoźnik oferuje bogatą siatkę połączeń międzynarodowych oraz 33 lokalizacje w samej Grecji, co stanowi bardzo ciekawą propozycję wakacyjną i biznesową dla mieszkańców Małopolski i nie tylko.

 

Spółka LS Airport Services S.A. (LSAS) prowadzi działalność w zakresie naziemnej obsługi statków powietrznych oraz pasażerów i ładunków cargo, a poprzez swoją spółkę córkę LS Technics Sp. z o.o. (LST) także w zakresie MRO, czyli techniki lotniczej. Spółka działa w pięciu głównych portach lotniczych na terenie kraju (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Modlin) i łącznie z LST w ośmiu oddziałach operacyjnych zatrudnia prawie 3.000 pracowników. Posiada również sezonowo swoją bazę obsługi technicznej w Delhi w Republice Indii. 

 

PRTL.pl

 

 

 

Materiał wydrukowany z portalu PRTL.pl