Widerøe i Air France podpisały umowę code-share

2018-07-11
 Drukuj

Regionalny norweski przewoźnik Widerøe podpisał umowę code – share z Air France. Na początku 2018 podobne porozumienie norweski przewoźnik zawarł z partnerem Air France, liniami KLM.

 

Nowa umowa ma być szczególnie korzystna dla Norwegów zamieszkałych na obszarach wiejskich, którzy będą mieli teraz szerszy dostęp do znacznie większej siatki połączeń.

 

Na mocy umowy, która weszła w życie 2 lipca 2018, Air France doda swój kod AF do wybranych tras Widerøe, co pozwoli pasażerom, po zmianie lotów w Oslo i Bergen na kontynuacje ich podróży z tym samym biletem i odprawą z kilku mniejszych norweskich lotnisk.

 

"Siatki połączeń Air France i KLM zapewniają dostęp do większej liczby destynacji dla klientów Widerøe i lepszy dostęp do destyncji w Norwegii dla zagranicznych turystów", powiedział dyrektor handlowy Widerøe, Christian Skaug. Linia lotnicza Widerøe obsługuje połączenia pomiędzy małymi odległymi lotniskami regionalnymi oraz do lotnisk przesiadkowych, jak Oslo i Bergen.

 

W ramach współpracy code – share obsługiwane będą trasy :

  • z Bergen do Aberdeen, Billund, Göteborga, Florø, Ålesund, Molde, Kristiansund, Sandefjord (Torp), Kristiansand, Bodø i Tromsø;
  • z Oslo do Stokmarknes, Leknes, Mosjøen, Mo i Rana, Brønnøysund, Sandnessjøen, Florø, Göteborg, Ørsta-Volda (Hovden);
  • z Kopenhagi do Kristiansand i Sandefjord (Torp).

 

 

PRTL.pl

 

 

 

Materiał wydrukowany z portalu PRTL.pl