Kraków Airport: Inauguracyjny lot na Mazury

2019-04-26
 Drukuj

25 kwietnia, o godzinie 20.20 w Kraków Airport odbyła się inauguracja nowego połączenia Kraków Airport-Olsztyn-Mazury oferowanego przez linie lotnicze LOT. 

 

Pasażerowie pierwszego lotu otrzymali okolicznościowe upominki #KRKTravelChallenge, a załoga pyszny tort.

 

Okolicznościową wstęgę przecięli Łukasz Smółka, wicemarszałek Małopolski i Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 

„Cieszymy się z kolejnego, krajowego połączenia tuż przed wakacjami. Małopolanie będą mogli polecieć #PROSTOzKRAKOWA nad piękne jeziora na Mazurach.

 

Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa warmińsko -mazurskiego, do odkrywania uroków Krakowa i naszego regionu. – powiedział Radosław Włoszek-prezes zarządu Kraków Airport.

 

Połączenie Olsztyn-Mazury, oferowane przez LOT to oszczędność czasu i komfort podróży. – dodał Radosław Włoszek.

 

Łukasz Smółka, wicemarszałek Małopolski, w Kraków Airport na inauguracji połączenia powiedział: 

 

„Witamy gości z północy Polski w naszej, malowniczej i pełnej atrakcji Małopolsce i zachęcamy do skorzystania z nowego połączenia oferowanego przez narodowego przewoźnika na trasie Kraków – Olsztyn. To połączenie tym bardziej cieszy, że Mazury zawsze były jednym z ulubionych miejsc do spędzenia wakacji przez mieszkańców naszego regionu.

 

Rejsy będą odbywały się od 25 kwietnia do 29 września, w każdy czwartek oraz niedzielę. Samolot będzie startował z Krakowa o godz. 20:25, aby wylądować w Szymanach o godz. 21:35. Start z Szyman przewidziany jest na godz. 22:05, a lądowanie w Krakowie na godz. 23:15.

 

Mazury w sezonie Lato 2019

 

Mazury zachwycają bogactwem doznań dla każdego turysty. To regionalna kuchnia, największy w Europie Las Miejski , neogotycka architektura, a przede wszystkim najpiękniejsze polskie jeziora.

 

Zapraszamy #PROSTOzKRAKOWA ! www.krakowairport.pl/blog/olsztyn-miasto-wsrod-zieleni

 

 

Źródło: Kraków Airport

 

 

 

Materiał wydrukowany z portalu PRTL.pl