Norwegian uruchomi nowe połączenia z USA do Europy

2019-11-13
 Drukuj

Stany Zjednoczone są obecnie największym i najważniejszym rynkiem dla Norwegian. Tani norweski przewoźnik nadal inwestuje w rozbudowę siatki bezpośrednich połączeń z USA do Europy.

 

Od sezonu letniego Norwegian uruchomi bezpośrednie sezonowe połączenia z Chicago do Paryża i Rzymu oraz z Denver do Rzymu.

 

Z Chicago Norwegian podwoi liczbę europejskich destynacji do czterech. Przewoźnik będzie oferował połączenia do Barcelony, Londynu, Paryża i Rzymu.. Nowe połączenie do Paryża będzie oferowane od 1 maja 2020 r. do 24 października, a do Rzymu od 2 czerwca do 19 października. W szczycie sezonu letniego połączenie do Paryża będzie oferowane 5 razy w tygodniu, a do Rzymu 4 razy w tygodniu.

 

Rzym będzie trzecią destynacją Norwegian z Denver, po Londynie i Paryżu. Połączenie z międzynarodowego lotniska Denver do Rzymu będzie oferowane od 31 marca do 23 października, a loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu w szczycie sezonu letniego (od końca kwietnia do początku października). Przewoźnik będzie obsługiwał wszystkie trzy trasy samolotem Boeing 787-9 wyposażonym w 35 miejsc w klasie premium i 309 miejsc w klasie ekonomicznej.

 

Norweski przewoźnik w odpowiedzi na zwiększający się popyt planuje w sezonie letnim zwiększenie częstotliwości na połączeniach do USA z Londynu.

 

 

PRTL.pl

 

 

 

Materiał wydrukowany z portalu PRTL.pl