INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Wyniki finans. przewoźników


Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich – styczeń 2018

Marek Serafin, 2018-02-26
 

Praktycznie dla wszystkich najważniejszych graczy europejskich to był co najmniej bardzo dobry początek roku 2018. Trwa bardzo dobra ogólna sytuacja rynkowa w całej Europie.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich – grudzień i cały rok 2017

Marek Serafin, 2018-01-24

Dla zdecydowanej większości najważniejszych graczy europejskich to było świetne zwieńczenie roku 2017. Wciąż bardzo solidne są podstawy rynkowe ich sukcesów. Utrzymuje się dobra i bardzo dobra sytuacja ekonomiczna w prawie wszystkich krajach.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich – październik i listopad 2017

Marek Serafin, 2018-01-15

W ostatnim miesiącu sezonu letniego oraz pierwszym miesiącu zimowego zdecydowana większość rozkładowych linii lotniczych osiągnęła świetne wyniki przewozowe. Niezmiennie powody do satysfakcji mają tanie linie, szczególnie w naszym regionie – patrz Wizz Air.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - wrzesień 2017

Marek Serafin, 2017-11-20

Trwa okres hossy na europejskim rynku lotniczym. Wrzesień to ostatni miesiąc szczytu letniego, ale i okres powrotu ruchu biznesowego. Tak, jak i w poprzednich miesiącach wyjątkowo dobre wyniki osiągają tanie linie, szczególnie w naszym regionie - patrz Wizz Air.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - sierpień 2017

Marek Serafin, 2017-10-26

Wyniki sierpnia, jak prawie zawsze na europejskim rynku lotniczym są bardzo podobne do lipca, a więc i tym razem bardzo dobre. Są kontynuacją świetnej wielomiesięcznej hossy rynkowej w Europie, a szczególnie w naszym regionie. Świadczą o tym wyniki większości linii rozkładowych, a w Europie Środkowo-Wschodniej Wizz Aira, LOT-u (na ile je znamy) oraz większości lotnisk - patrz kolejne raporty Barometr europejskich lotnisk oraz częściowe dane dotycząceprzewozów Ryanaira.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - lipiec 2017

Marek Serafin, 2017-09-11

Lipiec potwierdza świetną wielomiesięczną hossę rynkową w Europie, a szczególnie w naszym regionie. Świadczą o tym wyniki większości linii rozkładowych, a w Europie Środkowo-Wschodniej Wizz Aira-a, LOT-u (na ile je znamy) oraz większości lotnisk - patrz kolejne raporty Barometr europejskich lotnisk oraz częściowe dane dotycząceprzewozów Ryanaira.

czytaj więcej

Wyniki finansowe wybranych linii europejskich – pierwsze półrocze 2017

Marek Serafin, 2017-08-09

Prezentujemy wyniki finansowe wybranych europejskich linii lotniczych w pierwszym półroczu 2017. Nie pokazujemy oddzielnie wyników drugiego kwartału, gdyż wiele linii ogranicza się jedynie do zaprezentowania wyników półrocznych.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - czerwiec 2017

Marek Serafin, 2017-07-24

W Europie, dla większości linii czerwiec to początek okresu szczytu przewozowego. Najlepszych czterech miesięcy w roku. To wtedy, w dużym stopniu, decydują się całoroczne wyniki finansowe.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - maj 2017

Marek Serafin, 2017-06-27

Wyniki maja są zawsze ważne, gdyż zazwyczaj większa jest ich porównywalność, niż w przypadku kwietnia (ruchoma data Wielkanocy).

czytaj więcej

Wyniki finansowe wybranych linii europejskich - I kwartał 2017 i porównanie z rokiem 2016

Marek Serafin, 2017-05-29

Prezentujemy wyniki finansowe wybranych europejskich linii lotniczych w pierwszym kwartale 2017. Nie wszystkich tych, których wyniki roczne (za 2016) prezentowaliśmy kilka miesięcy temu. Związane jest to z faktem, iż niektóre ważne linie (m.in. Ryanair, easyJet) mają nietypowy układ roku finansowego. W kolejnych raportach przynajmniej część z nich powinna być ponownie uwzględniona.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - kwiecień 2017

Marek Serafin, 2017-05-24

Wyniki kwietnia są zawsze interesujące, gdyż to pierwszy miesiąc sezonu letniego decydującego w ogromnym stopniu o wynikach całego roku w Europie.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - marzec 2017

Marek Serafin, 2017-04-26

Zdecydowana większość rozkładowych linii europejskich osiąga stabilnie dobre wyniki przewozowe. Jednak niekwestionowanymi liderami są wciąż ultra-tanie i tanie linie. Szczególnie dynamicznie rosną przewozy w naszym regionie. Potwierdzają to wyniki Wizzair-a oraz lotnisk - patrz kolejne raporty Barometr lotniska europejskie. Ogromny wpływ na sytuację w Europie Środkowej ma też ekspansja Ryanaira i konkurencja tej linii z W6.

czytaj więcej

Wyniki przewozowe wybranych linii europejskich - luty 2017

Marek Serafin, 2017-03-28

Jak już informowaliśmy AEA zakończyła swoją działalność, podobnie, jak ELFAA, i brak jest obecnie „centralnego” źródła informacji o wynikach przewozowych europejskich przewoźników rozkładowych, zarówno sieciowych (AEA), jak i tanich (ELFAA).

czytaj więcej

Wyniki finansowe wybranych linii europejskich - rok 2016 i porównanie z rokiem 2015

Marek Serafin, 2017-03-21

To pierwszy, roczny raport pokazujący wyniki finansowe wybranych linii europejskich. Będziemy starali się, korzystając z dostępnych źródeł, pokazywać te wyniki w sposób porównywalny.

czytaj więcej

<<<
>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony