PRTL częścią Pasazer.com

2019-11-30
 Drukuj

Szanowne Czytelniczki, Szanowni Czytelnicy,

 

W dniu 1.12.2019 nasz portal PRTL.pl zakończył samodzielną działalność. Serdecznie dziękujemy za wiele lat zainteresowania naszą publicystyką i okazywane wyrazy sympatii.

 

Jednocześnie z radością informujemy, że z tą samą datą łączymy się z tak bardzo już popularnym portalem Pasazer.com. Wszystkie najważniejsze, cykliczne raporty, analizy i komentarze, które ukazywały się na łamach PRTL.pl będą teraz publikowane przez Pasazer.com. Wspólnie ze specjalistami z redakcji tego portalu będziemy też omawiali wszystkie najważniejsze wydarzenia i zjawiska na polskim, europejskim i światowym rynku lotniczym. Mamy nadzieję, że działając wspólnie będziemy lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby informacyjne.

 

Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie naszym newsletterem i wyrażane często pozytywne opinie dotyczące naszej publicystyki. Szczególne słowa podziękowania za wieloletnią współpracę kierujemy do naszych Partnerów branżowych i merytorycznych. Współpraca z Państwem była dla nas zaszczytem. Serdecznie zapraszamy do spotykania się z nami na łamach Pasazer.com.

 

 

Redakcja PRTL.pl

 

PS. Dotychczasowy adres kontaktowy redakcji kontakt@prtl.pl zostaje zastąpiony adresem www.pasazer.com/kontakt

 

 

 

Materiał wydrukowany z portalu PRTL.pl