INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

Przewozy pax


Przewozy AEA - 34T.2016. Niewielka poprawa wyników linii AEA

PRTL.pl, 2016-09-05
 

Tym razem linie AEA odnotowały niewielką poprawę indeksu zmiany w przewozach, ale nadal dość znacznie obniżają się współczynniki wykorzystania miejsc pasażerskich. Ponownie, i to dość znacznie spadły przewozy na połączeniach azjatyckich. Wyjątkowo wysoki był wzrost ruchu na Północnym Atlantyku, ale i tu LF obniżył się.

czytaj więcej

Przewozy AEA - 33T.2016. Nadal złe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-08-30

To był kolejny, trzeci tydzień spadku indeksu zmian w przewozach linii AEA oraz znacznego obniżenia się współczynnika wykorzystania miejsc pasażerskich (LF-u). Jedynie na Północnym Atlantyku przewozy wzrosły - i to znacznie - ale i tam LF spadł, gdyż wzrost oferowania był jeszcze większy. Nadal bardzo złe wyniki notują połączenia do Azji.

czytaj więcej

Barometr Europa czerwiec 2016. Coraz słabsze wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-08-25

Dane AEA

Wyniki czerwca były jeszcze gorsze niż lutego. Potwierdzają się wnioski wysnuwane z danych tygodniowych AEA. Słabnie popyt na oferty linii sieciowych, zrzeszonych w tej organizacji. Równocześnie spada i to bardzo znacząco współczynnik wykorzystania miejsc pasażerskich (LF), gdyż linie nie decydują się na radykalne ograniczenie oferowania.

czytaj więcej

Przewozy AEA - 32T.2016. Fatalne wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-08-22

To był wyjątkowy zły tydzień dla linii AEA. Odnotowały spadek przewóz oraz znaczne pogorszenie współczynnika wykorzystania miejsc pasażerskich (LF-a). Wzrosły jedynie przewozy na Północnym Atlantyku, ale i tam dość istotnie spadł LF.

czytaj więcej

Przewozy AEA - 31T.2016. Złe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-08-16

Poza nielicznymi wyjątkami od bardzo wielu tygodni linie AEA notują słabe, a nawet wprost złe wyniki przewozowe. W ostatnim tygodniu bardzo niska była dynamika wzrostu przewozów, co przy dość znacznym wzroście oferowania oznaczało istotne spadki współczynników wykorzystania miejsc pasażerskich (LF-ów). Pewną pociechą był niewątpliwie fakt, iż pomimo tego, LF-y , w wartościach bezwzględnych były na wysokim poziomie.

czytaj więcej

Przewozy AEA 30T 2016. Słabe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-08-08

Niestety wyniki tego tygodnia przypominały te, które linie AEA notowały, poza bardzo nielicznymi wyjątkami, w ostatnich miesiącach. Niskie dynamiki wzrostu przewozów i znaczne spadki współczynników wykorzystania miejsc pasażerskich (LF-ów). Niestety skorygowano znacznie wyniki tygodnia 29-ego i oznaczało to istotną korektę w dół LF-a.

czytaj więcej

Przewozy AEA 29T 2016. Prawie dobre wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-08-01

Co prawda indeks wzrostu przewozów linii AEA był niski, ale bardzo wysoki i zbliżony do zeszłorocznego był współczynnik wykorzystania miejsc pasażerskich (LF). Przewoźnicy osiągnęli to dzięki właściwym korektom oferowania, czyli mówiąc najprościej, albo redukcjom (Azja) lub ograniczonym wzrostom (Europa, Płn. Atlantyk).

czytaj więcej

Przewozy AEA - 28T.2016. Niezłe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-07-27

Tym razem huśtawka poszła do góry. Po złym, a wcześniej niezłym, tygodniu przyszedł więcej niż przyzwoity. Dość wysoka była dynamika wzrostu przewozów, a co najważniejsze, poprawił się współczynnik wykorzystania miejsc pasażerskich (LF), który w wartościach bezwzględnych był na dobrym poziomie.

czytaj więcej

Przewozy AEA - 27T.2016. Ponownie słabe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-07-18

Po pierwszym od dawna niezłym tygodniu linie AEA odnotowały znów słabe wyniki i drastyczny spadek współczynników wykorzystania miejsc pasażerskich (LF-ów). W wartościach bezwzględnych, jak na środek szczytu przewozowego, były one na bardzo niskich poziomach.

czytaj więcej

Barometr Europa maj 2016. Słabe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-07-14

Dane AEA

To był drugi miesiąc „małego kryzysu” przewozowego linii AEA. Niska była dynamika przewozów, a współczynnik wykorzystania miejsc pasażerskich spadł wręcz dramatycznie - aż o 2,3ppct! Podobnie, jak w kwietniu, był znacznie niższy niż w marcu.

czytaj więcej

Przewozy AEA - 26T.2016. Wreszcie niezłe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-07-11

Po wielu tygodniach słabych wyników linie AEA mają wreszcie małe powody do zadowolenia. Co prawda indeksy wzrostu przewozów były niskie, a połączenia azjatyckie odnotowały, po raz czwarty z kolei, spadki, ale poprawiły się, wreszcie, współczynniki wykorzystania miejsc pasażerskich (LF-y), które w wartościach bezwzględnych były na bardzo wysokim poziomie.

czytaj więcej

Przewozy AEA - 25T.2016. Nieco lepsze wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-07-04

Po dwóch tygodniach sporych spadków przewozów linie AEA odnotowały niezbyt duży wzrost. Niestety nadal spadają współczynniki wykorzystania miejsc pasażerskich, które w wartościach bezwzględnych, jak na ten sezon przewozowy, są na zbyt niskim poziomie. Jedynym wyjątkiem jest tu Północny Atlantyk.

czytaj więcej

Przewozy AEA - 24T.2016. Wciąż złe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-06-27

Wyniki linii AEA są stabilnie złe. W tym tygodniu odnotowano zerowy wzrost przewozów i spadki współczynników wykorzystania miejsc pasażerskich (LF-ów). W wartościach bezwzględnych były dość wysokie, ale weszliśmy już w szczyt sezonu przewozowego. Jedynie Północny Atlantyk odnotował niezłe wyniki.

czytaj więcej

Barometr Europa kwiecień 2016. Bardzo słabe wyniki linii AEA

PRTL.pl, 2016-06-22

Dane AEA

Po świetnych wynikach marca przyszedł kryzys. Zdecydowanie obniżyła się dynamika wzrostu przewozów, o 1,5ppct spadł współczynnik wykorzystania miejsc pasażerskich, który był znacznie niższy niż marcowy. Oczywiście należy pamiętać o ruchomej dacie Wielkanocy (w br. w marcu, a w 2015 w kwietniu), ale zdecydowanie najważniejszym powodem tej sytuacji było pokłosie zamachów terrorystycznych w Brukseli.

czytaj więcej

<<<
>>>

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony