INFORMACJE

Rynek Lotniczy

Linie Lotnicze

Porty Lotnicze

Samoloty

Drony

Dostawcy Usług

Prawo

Turystyka

BRANŻA

Nawigacja powietrzna

Innowacje & Technologie

Personalne

Rozmowy PRTL.pl

Komentarz tygodnia

Aviation Breakfast

Polski Klub Lotniczy

Przegląd prasy

INNE

Księgarnia

Szkolenia i konferencje

Studenckie koła i org. lotnicze

Znajdź pracę

Katalog firm

Przydatne linki

REKLAMA

Partnerzy portaluLanguage selection


English Deutsch French Russian

tag: Projektowanie

 

Integracja oprogramowania SITEOPS z ContextCapture firmy Bentley na potrzeby modelowania rzeczywistości i wizualizacji w czasie rzeczywistym ożywia projekty obiektów

2017-01-30

Firma Bentley ogłasza dostępność nowego procesu SITEOPS do tworzenia zoptymalizowanych projektów obiektów, który korzysta z siatek rzeczywistych stworzonych w oprogramowaniu ContextCapture i oszałamiających wizualizacji z oprogramowania LumenRT firmy Bentley jako części procesu projektowania. Dzięki oprogramowaniu ContextCapture użytkownicy mogą tworzyć bardzo dokładne siatki rzeczywiste 3D cechujące się precyzją wystarczającą, aby dowolny projekt inżynierski mógł być wykonany w całości z zachowaniem kontekstu.

czytaj więcej

Nowe przepisy dla lotów dronami

2017-01-16

Od 7 września 2016 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące latania dronami (do ściągnięcia tutaj). Ich zasadniczym celem jest uproszczenie korzystania z RPA (Remote Pilot Aircraft) - samo rozporządzenie określa wyłączenia stosowania przepisów Prawa lotniczego. W pewnym sensie rozporządzenie takie właśnie jest, ułatwia latanie, ale pozostawia jeszcze sporo do uregulowania.

czytaj więcej

Passenger journey czyli ścieżka pasażera - wnioskowanie krok po kroku

2016-11-10

W poprzednim artykule (Passenger journey czyli ścieżka pasażera - faza eksploracji) pisaliśmy o odkrywaniu i odtwarzaniu ścieżki doświadczeń pasażera. Kolejna faza prac nad doświadczeniem pasażera jest związana z wyciąganiem wniosków z badań i zebranego materiału, jak również pracą warsztatową. Dla osiągnięcia ostatecznego sukcesu konieczne jest przeprowadzenie obu tych etapów w sposób poprawny, rzetelny i wyczerpujący, gdyż są ze sobą bardzo silnie związane.

czytaj więcej

REKLAMA


REKLAMAInformacje EKESREKLAMA


Giełda transportowa
Clicktrans.plHome | O nas | Polityka prywatności | Korzystanie z serwisu | Reklama w portalu | Kontakt | Mapa strony